30 Nisan 2013 Salı

Benden Başkasını Sevmesin büyüsü


Bazen çok karmaşık durumların oluşmasında etkili olan aşk, birden fazla kişiyle yaşanılması durumunda yapılması gerekenler hakkında sizleri bilgilendireceğiz. İnsanoğlu ilk çağlardan beri karşı cinse karşı farklı duygular taşımıştır, bu cinsel veya sevgi yönü ile de ele alınabilir. Sevgilinizin sizden başkasını sevmemesi için aşağıda ki uygulamalar yapılır.

Taze bir incirin üstüne Ya Bedduh, Ya Kısmet, Ya Muhabbet sözleri bin kere okunur ve sonra sevilen kimseye yedirilir. Böylece o kimse aşık olur ve kalbiyle bağlanır bir daha da ayrılmayı istemez.

25 Nisan 2013 Perşembe

Aşk büyüsü nasıl yapılır

Çok farklı özellikleri bulunan bağlama ve sevgi büyüsü ile aynı özelliğe sahip aşk büyülerinde karşı tarafın kontrolü ele alınarak istediğiniz gibi yönlendirme yapabilirsiniz.Psikolojik yönden de karşı tarafa bir duygusal bağlam tarafsız olarak ortaya çıktığından insan doğru kararlar verememektedir. Evliliklerin ilerleyen yıllarda sıkıcılık haline gelmesine bir çözüm yolu olarak düşünülen büyü çeşidinin etkileri bazen çok ağır bir hal alabilir. Dünyanın birçok yerinde bunun nasıl yapıldığını merak eden çoğunluğun medyum hocalardan yardım istediklerine şahit olduk, Herkes tarafından yapılabilecek bir yöntem olmayan, karşı tarafın hal ve hareketlerinde değişikliğe neden olacağından mutluluğunuzun ileride ne gibi durumlar doğurabileceğini unutmamamız gerekmektedir.


Aşk büyüsü duası

Yirmi bir tane kuru üzümün üstüne bir Yasin okunur. Sonra bunlar bir kapta ağır ağır kavrulurken bir kara dut, bir beyaz dut çubuğu ile bunlar karıştırılır. bir yandan da ”falan oğlu yada kızı falan kişi aşkımdan ak dut gibi sararsın, kara dut gibi kararsın. Yemesin içmesin, gözüne uyku girmesin, beni gördükçe rahat etmesin!” diye tekrarlanır. Üzümler kavrulduktan sonra iki gün içinde büyü yapılan çıkagelir.

18 Nisan 2013 Perşembe

Aşık etme büyüsü


Karşı tarafın size olumsuz yaklaşmasından kurtulmak için kullanılan bir yoldur,İnsan olmanın en önemli özellikleri karşı cinse duyulan sevgi ve özlem olarak bilinmektedir. Elle tutulamayan ve gözle görülemeyen farklı duygular ile insanlar birbiri ile bütünleşebilir.Fakat bazen karşı tarafından beğenmediği bir yön ile bizden yavaş yavaş uzaklaştığının farkın vardığımız an herşey istediğimiz gibi gitmediğinden, sürekli kavga ve tartışma ortamları oluşmaya başlar.Eski çağlardan herkez bilir leyla ile mecnunun ölümsüz aşkını, fakat günümüzde bu konu hakkında insanların duyguları gelişmemiş ve oldukça fakirdir. Günübirlik sevgilerin daha iyi geldiğini düşünen kesimler bile mevcuttur doğrusu.Gençler tarafından sıklıkla tercih edilen bir büyü çeşiti olmasına rağmen en çok bayanların tercih ettiği bir yoldur. Karşılıklı olduğu taktirde güzel bir duygu olmasına rağmen,ilk aşklar hiçbir zaman unutulmaz.Bu konuda verim alabileceğiniz güvenilir insanları tercih etmeniz gerekmektedir. Aşk büyüsü hakkında tüm detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

3 Nisan 2013 Çarşamba

Bu büyü neden yapılır
İnsanların elle tutamadığı ama duygusal bağlamda hissedebildikleri duygu yoğunlukları aşk ve sevgi olarak tabir edilmektedir. Birbirini gerçekten seven 2 çiftin arasına girmek oldukça zordur. Fakat bazen bu ilişkiyi kıskanan kıza veya erkek sahip olmak isteyen kötü niyetli insanlar bulunmaktadır, farklı yollar izleyerek emellerine ulaşamayı hedefleyen kişiler, farklı büyü hizmetlerini medyumlar aracılığı ile kesin çözüm yoluna gidebilmektedirler.Bir önceki konumuzda örneklerimizden bakabilirsiniz.Seven insanları birbirinden ayırmak oldukça günahtır. Bunun bilinci altında olmamız gerekmektedir. Bir kişiye sahip olmak istiyorsak,severek olmadığı taktirde kötü sonuçlanacaktır. Aşk büyüsü insanları birbirinden ayırmak ve kendine bağlamak için yapılan bir çeşittir.
 

HAKKINDA

Yapılan işlemler ve sonuçlar hakkında detaylı bilgiye ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Birçok alanda referans sahibi olmuş biri ile çalışmaya ne dersiniz ?

DESTEKLEYENLER

Gazeteler You can submit site to improve page rank! We have submitted our site under Türkçe Directory Business Blogs
Business directory