25 Nisan 2013 Perşembe

Aşk büyüsü nasıl yapılır

Çok farklı özellikleri bulunan bağlama ve sevgi büyüsü ile aynı özelliğe sahip aşk büyülerinde karşı tarafın kontrolü ele alınarak istediğiniz gibi yönlendirme yapabilirsiniz.Psikolojik yönden de karşı tarafa bir duygusal bağlam tarafsız olarak ortaya çıktığından insan doğru kararlar verememektedir. Evliliklerin ilerleyen yıllarda sıkıcılık haline gelmesine bir çözüm yolu olarak düşünülen büyü çeşidinin etkileri bazen çok ağır bir hal alabilir. Dünyanın birçok yerinde bunun nasıl yapıldığını merak eden çoğunluğun medyum hocalardan yardım istediklerine şahit olduk, Herkes tarafından yapılabilecek bir yöntem olmayan, karşı tarafın hal ve hareketlerinde değişikliğe neden olacağından mutluluğunuzun ileride ne gibi durumlar doğurabileceğini unutmamamız gerekmektedir.


Aşk büyüsü duası

Yirmi bir tane kuru üzümün üstüne bir Yasin okunur. Sonra bunlar bir kapta ağır ağır kavrulurken bir kara dut, bir beyaz dut çubuğu ile bunlar karıştırılır. bir yandan da ”falan oğlu yada kızı falan kişi aşkımdan ak dut gibi sararsın, kara dut gibi kararsın. Yemesin içmesin, gözüne uyku girmesin, beni gördükçe rahat etmesin!” diye tekrarlanır. Üzümler kavrulduktan sonra iki gün içinde büyü yapılan çıkagelir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

HAKKINDA

Yapılan işlemler ve sonuçlar hakkında detaylı bilgiye ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Birçok alanda referans sahibi olmuş biri ile çalışmaya ne dersiniz ?

DESTEKLEYENLER

Gazeteler You can submit site to improve page rank! We have submitted our site under Türkçe Directory Business Blogs
Business directory